Dezynfekcja ozonem

Dezynfekcja-Ozonem.pl

Dezynfekcja ozonem Szczecin
Czemu służy ozonowanie?

Środki dezynfekujące nie do końca są skutecznym rozwiązaniem chemicznym mającym na celu eliminacje mikroorganizmów. Większość biocydów mimo zastosowania odpowiedniej dawki oraz czasu reakcji, nie eliminuje wszystkich obecnych mikroorganizmów. Ozon jest drugim najpotężniejszym utleniaczem na świecie, z tego powodu doskonale sprawdza się w zabijaniu wirusów i bakterii oraz usuwaniu silnych zapachów.

Ozon jest silnie reaktywny, co oznacza, że wchodzi w reakcje z innymi cząsteczkami, rozbijając ich struktury. Skuteczność jego w eliminacji zapachów polega na tym, że jako gaz jest w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie jest powietrze, a więc we wszystkie szczeliny i zakamarki. Ozonowanie pozwala na całkowite oczyszczenie przestrzeni z mikroorganizmów (bakterii, wirusów, roztoczy, grzybów i pleśni), insektów (np. mrówek), a także pozbyć się nieprzyjemnych lub szkodliwych dla zdrowia zapachów.

Ozonowanie pomieszczenia
warto wykonać, aby:

  • zdezynfekować miejsca trudnodostępne podczas sprzątania,
  • pozbyć się chorobotwórczych drobnoustrojów po chorobie
  • usunąć z otoczenia roztoczy będących przyczyną alergii
  • zwalczyć różnego rodzaju insekty czy też szkodniki
Wirusy
Roztocza
Szkodniki
Zapach

Ozonowanie powietrza w domu nie maskuje niepożądanych woni, lecz skutecznie je usuwa. Dlatego jest niezastąpioną metodą pozbywania się nieprzyjemnych zapachów np.: dymu papierosowego, stęchlizny, spalenizny, po remontach (kleje, lakiery, farby), czy też zapachów odzwierzęcych. Przede wszystkim ozonowanie to skuteczna metoda dezynfekcji, dezodoryzacji czy dezynsekcji, dzięki której pomieszczenia są nie tylko wolne od przykrych aromatów, ale i bezpieczne oraz sterylne.

Proces ozonowania usuwa drobnoustroje w stu procentach i przywraca świeżość miejscu, które chcemy odkazić. Sprawdza się szczególnie w pomieszczeniach zajmowanych przez alergików oraz małe dzieci, które zapadają na schorzenia układu oddechowego.

Firma h20 usługę ozonowania wykonuje tylko na profesjonalnym sprzęcie na terenie
całego woj. zachodniopomorskiego.

Ozonowaniem zajmujemy się od lat
Posiadamy bardzo duże doświadczenie

“Ozone should be adopted as a weapon in the global fight against COVID-19.”
Zhou Muzhi - Professor, Tokyo Keizai University Head, Cloud River Urban Research Institute

H2O
USŁUGI HYDRAULICZNE,
HYDROIZOLACJE,
SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE,
OZONOWANIE


Nasze usługi:

Ozonowanie – dezynfekcja dla zdrowia i bezpieczeństwa

Ozonowanie

Banki, urzędy, sklepy
Nasza firma świadczy usługi ozonowania, dzięki nowoczesnym urządzeniom. Zajmujemy się dezynfekcją miejsc publicznych, budynków i instytucji. Odkażamy banki, sklepy i sieci gastronomiczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Ozonowanie

Transport i komunikacja miejska
Wykonujemy dezynfekcję ozonem w środkach komunikacji miejskiej i transporcie publicznym, w którym aż się mnoży od bakterii. Zajmujemy się ozonowaniem tapicerek, foteli i poręczy odkażając wnętrza autobusów. Ponadto usuwamy nieprzyjemne zapachy!

Ozonowanie

samochody
Ozon wytwarzany przez nasze ozonatory samochodowe nie powoduje uszkodzenia elektroniki, odbarwień tapicerki, skóry i plastików. Wykonujemy profesjonalną dezynfekcję ozonem wnętrz samochodowych i grzybów z klimatyzacji.
Firma H2O

Współpracujemy z firmami:

BIMS PLUS

ALIMEX

SUPON BHP

KRIS BHP

AQUA

ANA ZH ARPO


Copyright © 2020 www.dezynfekcja-ozonem.pl
Produkcja www.FabrykaStron.eu Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.