Dezynfekcja ozonem

Dezynfekcja-Ozonem.pl

Dezynfekcja ozonem Szczecin
Zapraszamy do kontaktu

Jeśli potrzebują Państwo szybkiego wyczyszczenia ścian budynku, usunięcia nieprzyjemnego zapachu z wnętrza lub odkażenia terenu z wirusów i bakterii zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy kompleksowe usługi związane z usuwaniem różnego rodzaju zanieczyszczeń wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie usług i indywidualne podejście do każdego Klienta. Stosujemy nowoczesne metody radzenia sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami poprzez dezynfekcję ozonem. Zapraszamy!

Adres:

ul. 1 Maja 34A
71-627 Szczecin
NIP 852-114-88-15

E-Mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

Ozonowaniem zajmujemy się od lat
Posiadamy bardzo duże doświadczenie

“Ozone should be adopted as a weapon in the global fight against COVID-19.”
Zhou Muzhi - Professor, Tokyo Keizai University Head, Cloud River Urban Research Institute

H2O
USŁUGI HYDRAULICZNE,
HYDROIZOLACJE,
SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE,
OZONOWANIE


Nasze usługi:

Ozonowanie – dezynfekcja dla zdrowia i bezpieczeństwa

Ozonowanie

Banki, urzędy, sklepy
Nasza firma świadczy usługi ozonowania, dzięki nowoczesnym urządzeniom. Zajmujemy się dezynfekcją miejsc publicznych, budynków i instytucji. Odkażamy banki, sklepy i sieci gastronomiczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Ozonowanie

Transport i komunikacja miejska
Wykonujemy dezynfekcję ozonem w środkach komunikacji miejskiej i transporcie publicznym, w którym aż się mnoży od bakterii. Zajmujemy się ozonowaniem tapicerek, foteli i poręczy odkażając wnętrza autobusów. Ponadto usuwamy nieprzyjemne zapachy!

Ozonowanie

samochody
Ozon wytwarzany przez nasze ozonatory samochodowe nie powoduje uszkodzenia elektroniki, odbarwień tapicerki, skóry i plastików. Wykonujemy profesjonalną dezynfekcję ozonem wnętrz samochodowych i grzybów z klimatyzacji.
Firma H2O

Współpracujemy z firmami:

BIMS PLUS

ALIMEX

SUPON BHP

KRIS BHP

AQUA

ANA ZH ARPO


Copyright © 2020 www.dezynfekcja-ozonem.pl
Produkcja www.FabrykaStron.eu Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.